За 6 місяців «ГАРАНТ-АВТО» продемонструвала зростання в 17,8%

Страхова компанія «ГАРАНТ-АВТО» закінчила перше півріччя 2013 з приростом у 17,8% по надходженнях страхових платежів, у порівнянні з таким же періодом минулого року.

Український страховик, компанія «ГАРАНТ-АВТО», що надає послуги ризикового страхування у всіх регіонах України, підвела підсумки страхової діяльності за період січень-червень поточного року. За звітний період було отримано 113 834 тис. грн. страхових премій. Результат за перші шість місяців перевищив показник такого ж періоду минулого року на 17,8%, що свідчить про позитивну динаміку в діяльності компанії.

За підсумками першого півріччя приріст надходження страхових платежів зафіксований з таких видів, як страхування цивільної відповідальності власників транспортних засобів за кордоном «Зелена Карта», страхування майна та інші види майнового страхування, а також обов’язкове страхування цивільно-правової відповідальності власників наземних транспортних засобів.

Що стосується відшкодувань, то за звітний період клієнтам страхової компанії «ГАРАНТ-АВТО» за заявленим страховим випадкам в цілому було відшкодовано 51 759 тис. грн. Найбільше відшкодувань за перші шість місяців поточного року, від загальної суми виплачених клієнтам коштів, припало на КАСКО, ОСЦПВ і добровільне особисте страхування. Продемонстровані компанією результати свідчать про позитивну динаміку, і підтверджують репутацію надійного і фінансово стійкого партнера, яким є страхова компанія «ГАРАНТ-АВТО».