СК «Перша» запустила програму захисту інтересів автоперевізників України за кордоном

Враховуючи цілий ряд актуальних для перевізників видів страхування, основна маса яких застосовні до подій, що сталися за кордоном, з 1 січня 2013 року Страхова компанія «Перша» запустила програму захисту інтересів автоперевізників України за кордоном.

Цю програму презентувала Генеральний директор «Першої» Наталія Безбах на XIII Міжнародній конференції автоперевізників, що проходила у вересні 2012 року в Ялті.

Суть даної програми полягає в тому, що Страхова компанія «Перша» активно врегулює події за участю транспортних засобів Перевізників, що відбулися за кордоном. Для перевізників така допомога неоціненна, адже при оформленні ДТП у країнах Європи непереборною перешкодою в грамотному оформленні події, визначенні винного і справедливому врегулюванні події банально стає мовний бар’єр. Перевізник не може порозумітися ні з співробітниками поліції, ні з представниками зарубіжних страхових компаній, ні з другим учасником події. Водій підписує документи, не розуміючи їх змісту, чим необґрунтовано приймає відповідальність за подію на себе. Упускається можливість компенсації своїх збитків за рахунок реального винуватця ДТП.

Страхова компанія «Перша» з гордістю повідомляє проміжні результати програми захисту c початку 2013 року. За поточний період було отримано 47 звернень за допомогою від наших партнерів. Не було жодного випадку відмови або не надання допомоги. Страхова компанія організувала і сплатила 6 випадків виїзду евакуатора на місце події, 4 виїзди аварійного комісара, провела 6 експертних оглядів. Сума витрат страхової компанії склала 135 000 гривень.

Постійно розширюється географія звернень. Це такі країни, як Австрія, Білорусь, Греція, Італія, Литва, Нідерланди, Німеччина, Польща, Росія, Румунія, Словенія, Туреччина, Франція, Чехія.

Страхова компанія представляє інтереси перевізника в отриманні компенсації збитку (прямих збитків і комерційних втрат). Висунуто 26 претензій на загальну суму 1 500 000 гривень, з яких 800 000 гривень вже надійшли в Україну. Страхова компанія також надає консультаційну допомогу в спірних випадках, коли перевізник діє самостійно.