«ГАРАНТ-АВТО»: +17% страхових премій за підсумками періоду «січень-липень»

Страхова компанія «ГАРАНТ-АВТО» підвела підсумки страхової діяльності за сім місяців поточного року: результатом стало зростання надходження страхових премій на рівні 17%.

Українська страхова компанія «ГАРАНТ-АВТО», яка надає послуги ризикового страхування для фізичних та юридичних осіб, що має за плечима більше двох десятків років досвіду роботи, підвела підсумки своєї діяльності за період «січень-липень». Згідно з результатами, за сім місяців поточного року, загалом було отримано 134 752 тис. грн. страхових премій. Якщо порівняти цю цифру з показниками такого ж періоду минулого року, в цьому році позитивна тенденція дозволила перевершити результат 2012 року на 17%.

Основними видами страхування, за якими було зібрано найбільше страхових премій, стали, в порядку убування, обов’язкове страхування цивільно-правової відповідальності власників наземних транспортних засобів, КАСКО та страхування цивільної відповідальності власників транспортних засобів за кордоном. У загальному підсумку на три ці види прийшлось 107 256 тис. грн., або майже 80% від суми зібраних страхових премій за сім місяців поточного року.

«Позитивна динаміка у надходженнях страхових премій спостерігається в нашій компанії вже четвертий місяць поспіль. Це свідчення правильного напряму, який вибрала компанія, для свого розвитку», прокоментував Заступник Голови Правління, Сергій Балковий.