«Українська аграрно-страхова компанія» виплатила понад 450 тис. грн. за загибель урожаю озимої пшениці

Українська аграрно-страхова компанія виплатила страхове відшкодування фермерському господарству Нижньогірського району Автономної Республіки Крим у розмірі 450095,58 грн. за загибель урожаю озимої пшениці загальною площею понад 220 га.

Погодні умови весняно-літнього періоду не були сприятливими для розвитку сільськогосподарських культур: нестача опадів, висока температура повітря та жарка суха погода спричинили ґрунтову та повітряну засуху. Все це негативно вплинуло на формування генеративних органів рослин, що і обумовило загибель урожаю, а разом з тим і настання страхового випадку.

Посіви були застраховані за договором добровільного комплексного (мультиризикового) страхування майбутнього урожаю сільськогосподарських культур.

За підсумками огляду, проведеного експертами компанії, фермерському господарству Нижньогірського району Автономної Республіки Крим було виплачено страхове відшкодування за завдані несприятливими погодними умовами збитки. Сюрвеєрами ПрАТ «УАСК» було визнано повну загибель урожаю та недоцільність проведення його збору.

Сума страхового відшкодування по даному страховому випадку склала понад чотириста п’ятдесят тисяч гривень (450095,58 грн.).