СК «ПЕРША» зміцніла свої позиції у рейтингу INSURANCE TOP

На 2013 рік, не дивлячись на загальний спад ділової активності, Страхова компанія «Перша» покладала особливі надії. Був складений жорсткий план, розписаний план заходів. Початок року традиційно не відрізнялося активністю, але поступово темпи вирівнялися, і компанія досягла поставлених цілей. Так , за результатами I півріччя 2013 року, згідно з даними журналу «Insurance TOP» СК «Перша» посіла :

• 2 -е місце в страховому рейтингу «ТОП-15 на ринку страхування «Зелена картка» за сумою страхових платежів;

• 3 -е місце в страховому рейтингу «ТОП -30 на ринку добровільного страхування цивільної відповідальності власників наземного транспорту» за сумою страхових виплат;
• 9 -е місце в страховому рейтингу «ТОП- 50 на ринку добровільного страхування медичних витрат» за сумою страхових платежів.

Крім цих показників, у першому півріччі 2013 року СК «Перша» домоглася приросту валових обсягів бізнесу, продовжувала оптимізувати рівень капіталізації і забезпечила істотний приріст ліквідних активів і ліквідності. Діяльність СК «Перша» у першому півріччі 2013 року залишалася прибутковою. Перераховані фактори справили позитивний вплив на фінансову стійкість страховика та його кредитний рейтинг.