Страхова компанія « Омега» виплатила 12 ,4 млн. грн. за 8 місяців 2013 року

АСК « Омега » підвела підсумки страхових виплат за 8 місяців поточного року. Всього компанія здійснила виплати своїм клієнтам на загальну суму 12 ,4 млн. грн.

Страхові відшкодування з автострахування склали більшу частину в структурі страхових виплат — майже 8 млн. грн. Власникам полісів КАСКО АСК « Омега» виплатила понад 4 млн. грн. Клієнти, що застрахували свою цивільну відповідальність за договорами ОСЦПВ , отримали понад 3,8 млн. грн. страхових відшкодувань. З початку року найбільша виплата з автострахування була виконана власнику пошкодженого в ДТП автомобіля Mercedes і склала понад 155 тис. грн. Дорожньо-транспортна пригода сталася на автотрасі в Полтавській області, водій не впорався з керуванням, внаслідок чого застрахований автомобіль з’їхав у кювет і перекинувся.

Також значна частка відшкодувань — більше 4 , 2 млн. грн. припала на договори особистого страхування. У липні АСК « Омега » здійснила виплату за договором туристичного страхування дітям, які отримали опіки ніг під час участі у фестивалі в Болгарії. Сума страхового відшкодування склала понад 100 тис. грн.