Страхові консультанти СЕБ ЛАЙФ ЮКРЕЙН відвідали країни Балтії та Стокгольм

Третій рік поспіль СЕБ ЛАЙФ ЮКРЕЙН проводить великий мотиваційний конкурс для консультантів власної агентської мережі. Цього року конкурс під назвою «Осінній вояж з СЕБом!» проходив з січня по липень 2013 року та охарактеризувався особливо сильною конкуренцією за перемогу серед консультантів. Отже, переможцями в цьому році стала небувала кількість консультантів — 42 людини.

З 6 по 14 вересня команда переможців вирушила в подорож. Програма заходу була насиченою, включала в себе відвідування безлічі цікавих та історичних місць. За час поїздки учасники відвідали Вільнюс і Тракайський замок, який знаходиться в стародавній резиденції литовських князів — у місті Тракай. Далі був переїзд на поромі з гала-вечерею по Балтійському морю, а вранці екскурсія по Стокгольму, в якому знаходиться материнська компанія Групи СЕБ. Останні дні команда кращих продавців провела в Латвії. Там учасники змогли помилуватися Ригою, дізнатися її історію, побачити архітектуру, а також познайомитись з латвійськими колегами з Групи СЕБ. Наостанок була екскурсія по сонячній Юрмалі.

«Поїздка видалася чудовою. Ми змогли побачити багато цікавих та нових місць, дізнатися про них море інформації. Дуже пізнавальною була зустріч з колегами в Латвії, там ми дізналися про систему їх мотивації, критерії оцінки роботи та особливості страхового продукту, який вони пропонують клієнтам. Також нам розповіли про Пенсійну реформу, яка проходить зараз в Латвії.

Від поїздки залишилися по-прибалтійських янтарні, сонячні спогади. Заряд позитивних емоцій та бадьорості для нових звершень нами, безсумнівно, отриманий!» — прокоментувала директор з розвитку СЕБ ЛАЙФ ЮКРЕЙН Вікторія Калініченко.