СГ «ТАС» обіграла «АХА-Страхування»

Команда страхової групи «ТАС» у запеклій і видовищній фінальній боротьбі з рахунком 2:1 перемогла команду «АХА-Страхування» на чемпіонаті з футзалу 21 вересня 2013 року. VIII чемпіонат з футзалу для фахівців страхової галузі організувала і провела Українська федерація страхування спільно з Асоціацією розвитку бізнесу.

Команда страхової групи «ТАС» стала не тільки володарем головного трофею турніру – перехідного Кубка «УФС», але й її лідер – капітан команди Андрій Дубей, на думку суддівської колегії, став кращим гравцем цього чемпіонату.

Також організатори турніру відзначили групу підтримки команди СГ «ТАС», як одну з найактивніших .

Футбольна команда страхової групи «ТАС» існує більше 7 років і є активним учасником професійних та аматорських футбольних турнірів.

«Страхова і спортивна команда «ТАС» ставить перед собою одну амбітну мету бути першою у спорті й у бізнесі. А запорука успіху це професіоналізм, наполегливість, працьовитість, постійна щоденна робота на результат. А ще спортивна і бізнес-команда «ТАС» це команда переможець на 100%», прокоментував директор Київської регіональної дирекції та капітан команди СГ «ТАС» Андрій Дубей.