ПРОВІДНА відшкодувала збиток у 10 тис грн. від пожежі внаслідок короткого замикання

Страховий випадок стався у с. Боберка Львівської області. Причиною пожежі в приватному житловому будинку стало замикання в електромережі. На щастя, господарі відразу побачили загоряння і викликали пожежників. Рятувальники оперативно локалізували, а потім ліквідували пожежу. В результаті вогонь пошкодив дах будинку і дерев’яні перекриття, в кімнатах обвуглилася стеля.

Будівлю було застраховано за договором страхування майна, в тому числі за ризиком «пожежа». Згідно з угодою, ПРОВІДНА виплатила господарям 10 тис. гривень на ремонт будинку.

«Страхування майна від пожежі з кожним днем стає все більш актуальним. У багатьох будинках прокладена стара проводка, яка була розрахована на менші навантаження. Зараз люди використовують набагато більше електроприладів, ніж раніше тож мережа не витримує. Як результат – коротке замикання, пожежа і серйозні збитки. Оформивши поліс страхування, люди захищають себе від фінансових втрат у випадку таких непередбачуваних ситуацій», — пояснює Тетяна Дубініна, директор Центру страхування майна та відповідальності СК «ПРОВІДНА».

Усього по страхуванню майна фізичних осіб у серпні 2013 року ПРОВІДНА здійснила виплат на загальну суму 191 547 грн.