СК «ГАРАНТ-АВТО» за 8 місяців зібрала на 17,5 % більше страхових платежів

За підсумками страхової діяльності за 8 місяців поточного року страхова компанія «ГАРАНТ-АВТО» зібрала на 17,5% більше страхових платежів, у порівнянні з таким же періодом 2012 року.

Страхова компанія «ГАРАНТ-АВТО», що надає послуги ризикового страхування на ринку України , за результатами роботи за період січень-серпень поточного року отримала 157 311 тис. грн. страхових платежів, що відповідає приросту у розмірі 17,5 %, якщо порівняти показники такого ж періоду минулого року . Основними об’ємостворюючими видами страхування стали КАСКО, ОСЦПВ, «зелена карта» та добровільне особисте страхування на які в цілому припало 86 % від суми страхових платежів за звітний період.

Згідно з даними страхової компанії, зростання за підсумками 8 місяців поточного року було зафіксовано за кількома видами страхування. Найбільш істотний приріст надходження страхових платежів відзначений зі страхування цивільної відповідальності власників транспортних засобів за кордоном. Надходження платежів збільшилися більш ніж в 4 рази. Також відчутно зросли обсяги страхових платежів з обов’язкового страхування цивільно-правової відповідальності власників наземних транспортних засобів. У порівнянні з торішнім періодом, у поточному році за вісім місяців було отримано більш ніж на 30 % більше платежів з цього виду страхування. Крім цього зростання продемонстрував і такий вид страхування, як добровільне особисте страхування. За цим видом страхування приріст надходження страхових платежів склав 14 %.