ПРОВІДНА лідер рейтингу «ТОП-100 найкращих компаній України»

ПРОВІДНА стала переможцем рейтингу «ТОП -100 найкращих компаній України», від видавництва Економіка. Компанія стала кращою в двох номінаціях: «Страхові виплати» і «Страхові премії».

Почесну нагороду від імені компанії прийняла Наталія Кривець, заступник Голови Правління з фінансів СК «ПРОВІДНА»: «Ця нагорода — беззаперечний показник надійності нашої компанії, свідоцтво ефективної стратегії розвитку навіть у період фінансової нестабільності в країні. Ми заслужили подібну нагороду, тому що надаємо вигідні, затребувані і якісні страхові продукти як для простих українців, так і представників середнього та малого бізнесу, а також великих підприємств. Настільки високе визнання експертів рейтингу мотивує нашу команду на ще більші досягнення, розвиток і удосконалення продуктів та послуг».

Проект видавництва Економіка «ТОП -100» — один з найпрестижніших рейтингів в Україні з оцінки компаній-лідерів українського бізнесу. 17 років поспіль експерти визначають кращі компанії країни, а церемонія нагородження стає загальнонаціональною подією в економічному житті держави.