СГ «ТАС» продовжує впевнено утримувати лідерські позиції у ТОП -3 на ринку ОСЦПВ

Страхова група «ТАС» посіла третю позицію на ринку ОСЦПВ за підсумками півріччя 2013 року (за даними рейтингу спеціалізованого видання «Insurance TOP»). Компанія за звітній період залучила 73,7 млн. грн. страхових премій з обов’язкового страхуванню цивільно — правової відповідальності власників наземних транспортних засобів, що становить 38,8% в портфелі Компанії. Страхові відшкодування клієнтам з даного виду склали 37,7 млн. грн. Лідерами за зборами страхових платежів у Компанії є: Дніпропетровська, Донецька, Київська та Черкаська області.

Слід зазначити, що за останній час страхова група «ТАС» суттєво покращила свої позиції в трійці лідерів з продажу полісів ОСЦПВ, скорочуючи відставання від основних компаній-конкурентів, які посідають перше та друге місця. Про це свідчать дані рейтингу з «Автоцивілки». В період з грудня 2012 року по червень 2013 року розрив СГ «ТАС» із лідером скоротився з 2,12 до 1,76 разів, а з СК, яка посідає друге місце, – з 1,8 до 1,5 разів (за даними МТСБУ).

Також свої лідерські позиції на ринку ОСЦПВ Страхова група «ТАС» підтверджує статусом компанії №1 з виплат за договорами обов’язкового страхування цивільно-правової відповідальності у рейтингу «Insurance ТОР», виплативши у 2012 році найбільше за всіх – 89,5 млн. гривень. На сьогоднішній день кожна десята виплата на ринку «Автоцивілки» здійснюється «ТАС», а щогодини Компанія відшкодовує своїм клієнтам понад 100 000 гривень.

«Ми чітко розуміємо, що продаємо не поліси, а виплати. Тому ми переконані, що рано чи пізно клієнт обере саме ту компанію, яка платить. Збираючи вдвічі менше премій, у порівнянні з лідером ринку, ми виплатили в минулому році більше за всіх, при цьому швидкість урегулювання в нас в 2 рази більша, ніж в середньому на ринку. Кожен клієнт Компанії може контролювати етапи врегулювання своєї справи, відстежуючи її стан в режимі онлайн або по телефону. Водночас, наша Компанія має одну з найбільш розгалужених мереж на ринку (понад 450 точок продажів), завдяки чому кожен клієнт у випадку ДТП може отримати підтримку в будь-якому куточку України, незалежно від того, де він придбав поліс, – наголосив Голова Правління СГ «ТАС» Павло Царук. – Від якості процесу врегулювання залежить наша репутація і, якщо ми продаємо понад 700 тис. полісів ОСЦПВ в рік, то, відповідно, зобов’язані забезпечити належне сервісне обслуговування кожного клієнта».