СК «Еталон » провела Другий з’їзд директорів

12 — 14 вересня 2013 року в місті Севастополь пройшов Другий з’їзд директорів Страхової компанії «Еталон». У заході взяли участь представники регіональних структурних підрозділів, вищого керівництва компанії, а також професіонали різних сфер діяльності.

Другий з’їзд директорів Страхової компанії «Еталон», що пройшов 12 — 14 вересня 2013 року в місті Севастополь, зібрав керівників регіональних структурних підрозділів, а також представників топ-менеджменту та Наглядової ради компанії. Регламентом роботи З’їзду був передбачений широкий перелік питань для обговорення, обширна навчальна програма, культурні заходи. Відкрив захід депутат Севастопольської міської ради Василь Зеленчук, який підкреслив соціальну значимість страхування і відзначив необхідність та важливість розвитку страхової культури в Україні.

У ході роботи З’їзду були підведені перші підсумки роботи Компанії під керівництвом нового менеджерського складу, проведено детальний аналіз показників по кожному регіональному підрозділу, визначені лідери. Так, кращими підрозділами у різних номінаціях стали управління страхування по Миколаївській, Харківській, Черкаській, Донецькій, Луганській та Чернігівській областях.

У рамках навчальної програми учасники З’їзду отримали нові знання за найрізноманітнішою тематикою, пов’язаною з розвитком страхового бізнесу. Цінними знаннями зі співробітниками СК «Еталон» поділилися визнані професіонали українського страхового ринку Ібрагім Габідулін та Віталій Нечипоренко, які нещодавно увійшли до Наглядової ради компанії, голова Наглядової ради і новий власник СК «Еталон» Геннадій Дуванов, а також інші представники українського та зарубіжного страхового бізнесу.

Учасники з’їзду намітили першочергові кроки реалізації нової стратегії розвитку СК «Еталон». Серед першорядних завдань керівництво компанії виділяє створення нових і зміцнення існуючих структурних підрозділів за рахунок залучення ефективних співробітників, розробку нової системи мотивації, а також впровадження в компанії нової системи навчання персоналу та агентів завдяки роботі Академії страхового бізнесу, відкриття якої заплановане на жовтень 2013 року.