У Страхової Компанії «Глобус» Vienna Insurance Group новий Веб-сайт

Страхова Компанія «Глобус» Vienna Insurance Group, як Компанія, яка постійно розвивається, рухається в ногу з часом та новітніми технологіями і публічно стверджує свою стратегічну відкритість для споживачів та суспільства, оновила та ввела у дію свій новий офіційний Веб-сайт.

Новий веб-сайт СК «Глобус» VIG – це легкий у користуванні сучасний он-лайн сервіс, за допомогою якого Клієнти, Партнери, Працівники Компанії, Представники ЗМІ та всі бажаючі можуть не тільки ознайомитись з історією та сьогоденням Компанії, але й отримати вичерпну інформацію щодо страхових продуктів, умов страхування, акцій, ознайомитись з чинною нормативно-правовою базою, що унормовує страхову галузь, дізнатись про можливість зробити кар’єру в страхуванні, тощо. Вся інформація буде доступна одразу на трьох мовах – українська, російська та англійська. Крім того, за допомогою Веб-сайту користувачі можуть з легкістю перейти до Інтернет-магазину СК «Глобус» VIG, де представлений широкий набір страхових продуктів Компанії, які можна придбати на вигідних умовах.

Бажаємо відвідувачам Веб-сайту СК «Глобус» VIG легкого і комфортного пошуку потрібної їм інформації та особисто переконатись у високому рівні професійності та відкритості Компанії, яка дотримується свого багаторічного лозунгу «Ми обіцяємо тільки те, що можемо виконати!».