«Українська страхова група» — серед кращих страхових компаній на ринку добровільного медичного страхування

За підсумками роботи в першому півріччі 2013 року СК «УСГ» увійшла до ТОП-10 кращих українських страхових компаній по ДМС (за даними журналу «Форіншурер»).

Ринок добровільного медичного страхування в Україні на сьогоднішній день характеризується стрімким розвитком. СК «Українська страхова група» теж активно працює над розвитком програм ДМС і за досить короткий час зарекомендувала себе як одну з кращих страхових компаній в корпоративному сегменті. Підтвердженням наполегливої роботи СК «УСГ» є дев’ята позиція в ТОП-10 кращих страхових компаній України (по даним журналу «Форіншурер»). Для порівняння, кількість страхових платежів які зібрала компанія за шість місяців роботи у 2013 році становлять 15 454,6 тис. грн., за аналогічний період 2012 року – 6 380,3 тис. грн.

Стрімкий розвиток СК «Українська страхова група» в сегменті добровільного медичного страхування обумовлений ефективно побудованими бізнес процесами та постійним удосконаленням системи обслуговування клієнтів. Так, однією з переваг СК «УСГ» є наявність власного цілодобового Відділу сервісної та медичної служби, в якому працюють справжні професіонали, спеціалісти з значним досвідом роботи. Важливим є і те, що лікарі-координатори асистансу мають чітко прораховане навантаження – не більше 500 застрахованих осіб на одного фахівця. Таким чином, у кожного нашого лікаря є достатньо часу для того, щоб приділити необхідну увагу кожному застрахованому, щоб жоден клієнт не залишився без допомоги.