Розпочала роботу Академія страхового бізнесу Страхової компанії «Еталон»

З 1 жовтня 2013 року розпочала свою роботу корпоративна Академія страхового бізнесу Страхової компанії «Еталон». Академія організована на базі регіонального управління страхування по АР Крим (у місті Севастополь) . Метою створення корпоративної Академії страхового бізнесу є навчання і підвищення кваліфікації персоналу компанії і агентів .

Рішення про створення корпоративної Академії страхового бізнесу було прийнято керівництвом СК «Еталон» у процесі розробки довгострокової стратегії розвитку компанії. Одним із основних аспектів стратегії є побудова потужної агентської мережі, створення якої неможливе без великої кількості грамотних фахівців і добре підготовлених агентів. На початковому етапі роботи Академія займатиметься навчанням і переатестацією страхових агентів, у подальших планах — розробка програм підвищення кваліфікації для різних категорій штатних співробітників. Очолив роботу Академії досвідчений професіонал страхового бізнесу Михайло Куваєв, який присвятив страхуванню вже більше 20 років.

Перша група учнів з 12 осіб приступила до занять в Академії страхового бізнесу з 1 жовтня 2013 року. Вони пройдуть 45-годинний курс за спеціально розробленою програмою навчання, яка містить широкий перелік тем з різних аспектів діяльності страхового агента. Так, слухачі познайомляться з історією страхування, законодавчою базою, на якій базується діяльність страхових компаній і, зокрема , агентів. Програмою приділяється велика увага вивченню специфіки різних видів страхування, а також страхових продуктів СК « Еталон». Курс навчання передбачає також тренінг з продажів страхових продуктів і практичні заняття. По закінченню навчання слухачі пройдуть тестування, за результатами якого отримають можливість стати до роботи страхового агента.

У планах Академії страхового бізнесу досить напружений графік роботи — нові групи агентів починатимуть навчання кожного 1-го, 10-го та 20-го числа кожного місяця. На початковому етапі навчання безкоштовне.

Керівництво Страхової компанії «Еталон» покладає великі надії на корпоративну Академію страхового бізнесу. Академія має стати вагомою перевагою компанії для залучення і мотивації персоналу, кузнею кваліфікованого персоналу і кадрового резерву, що дозволить компанії бути постійно конкурентоспроможною організацією.