Компанія «УНІКА Життя» та Райффайзен Банк Аваль привітали 1000-го клієнта за програмою накопичувального страхування життя

4 жовтня 2013 року представники Компанії «УНІКА Життя» та Райффайзен Банку Аваль урочисто привітали 1000-го клієнта, який уклав договір накопичувального страхування життя в рамках спільної програми, реалізованої Банком та Страховою компанією. Клієнту, який придбав поліс накопичувального страхування життя у Печерському відділенні №1 Райффайзен Банку Аваль, було вручено цінний приз.

Спільна програма з накопичувального страхування життя була запущена Компанією «УНІКА Життя» та Райффайзен Банком Аваль на початку 2011 року. У процесі її реалізації висококваліфіковані фахівці УНІКА Життя та Райффайзен Банку Аваль ознайомили з перевагами програми накопичувального страхування життя та проконсультували понад 4 тис. клієнтів.

За час існування цієї спільної програми до неї було виявлено значний інтерес: кожен четвертий клієнт Райффайзен Банку Аваль після консультації придбав поліс накопичувального страхування життя Компанії «УНІКА Життя».

Клієнти відзначають, що до накопичувального страхування життя вони ставляться як до довгострокового способбу інвестування, а також як до можливості не тільки зберегти кошти, отримати додатковий дохід, але й фінансово убезпечити себе та своїх близьких у непередбачених ситуаціях.

Класичні програми накопичувального страхування життя Компанії «УНІКА Життя» поєднують переваги накопичення необхідних коштів і фінансовий захист близьких людей. З першого дня дії договору страхування клієнт наближається до своєї мети – комфортного та забезпеченого майбутнього, одночасно піклуючись про близьких людей.

Протягом періоду, зазначеного в договорі страхування, клієнт вносить страхові платежі, розмір яких він встановлює особисто при укладенні договору. Після закінчення терміну дії договору зібраний капітал – у розпорядженні клієнта Компанії «УНІКА Життя».

Страхова компанія «УНІКА Життя» дякує всім своїм клієнтам за вибір її в якості партнера!