ПРОВІДНА в трійці лідерів серед страхових компаній для автовласників

Страхова компанія «ПРОВІДНА» посіла 2-е місце в рейтингу «Кращі страхові компанії для автовласників» за версією журналу про особисті фінанси «Личный счет».

У рейтингу взяло участь 20 страхових компаній, оцінка здійснювалася за критеріями: платежі та виплати по КАСКО та ОСЦПВ («автоцивілка») в 1 півріччі 2013 року, питома вага моторних видів страхування в портфелі компанії, а також страхові резерви на 30.06.2013 р. тощо. Кожен показник оцінювався за 100-бальною шкалою. За більшістю критеріїв ПРОВІДНА отримала максимальні оцінки.

«Ми прагнемо завжди виконувати свої зобов’язання перед клієнтами, і не тільки збираємо премії, а й виплачуємо страхові відшкодування. Такий підхід до роботи дозволяє нам утримувати першість у сегменті моторних видів страхування і збільшувати кількість наших клієнтів, отримувати визнання експертів і подяку споживачів», — повідомила Юлія Очеретяна, директор Центру страхування транспортних ризиків СК «ПРОВІДНА».

Нагадаємо, згідно даних за I півріччя 2013 року по версії журналу «Insurance TOP» у страховому рейтингу «ТОП-50 на ринку ОСЦПВ» ПРОВІДНА посіла 2-е місце за сумою страхових платежів і за сумою страхових виплат.