Голова Правління УНІКА Юрій Єфімов – серед найкращих ТОП-менеджерів України

За результатами щорічного рейтингу «ТОП-100. Кращі топ-менеджери України», що проводиться видавництвом «Економіка», Голова Правління Страхової компанії «УНІКА» Юрій Єфімов увійшов до ТОП-100 найкращих керівників вищої ланки України.

У загальному рейтингу найбільш успішних топ-менеджерів України Юрій Єфімов посів 67-е місце, а в рейтингу керівників страхових компаній – 2-е місце.

За підсумками рейтингу під час урочистої церемонії Голова Правління Страхової компанії «УНІКА» Юрій Єфімов був нагороджений дипломом.

Наукова методологія складання рейтингу заснована на системному інтегрованому підході, який враховує всі складові репутації топ-менеджера: економічну ефективність управління компанією, інноваційну конкурентоспроможність, взаємини компанії з партнерами, рівень соціальної корпоративної відповідальності та ділової репутації керівника.

Рейтинг «ТОП-100. Кращі топ-менеджери України» був заснований «Інвестгазетою» (видавництво «Економіка») в 1997 році і став одним з найбільш показових і знакових незалежних конкурсів в ділових колах. Щорічно на підставі експертних оцінок, статистичних даних, думок конкурентів і детального аналізу відбувається оцінка професійна репутація керівників вищого ешелону українських компаній.