Завершилася акція «Уклади договір страхування КАСКО та отримай відеореєстратор від СГ «ТАС»

До свого п’ятнадцятиріччя страхова група «ТАС» провела акцію для клієнтів «Уклади договір страхування КАСКО та отримай відеореєстратор від СГ «ТАС»». Акція тривала з 15 серпня по 15 жовтня та її учасниками стали понад 1300 клієнтів Компанії.

СГ «ТАС» протягом дії акції пропонувала автовласникам придбати не тільки надійний страховий захист для автомобіля у вигляді договору КАСКО, але і гарантовано отримати відеореєстратор. Акція діяла на території всієї України, найактивнішими були автовласники з Київської, Черкаської, Донецької, Львівської, Житомирської областей, а також з АР Крим.

«Цією акцією ми пропонували нашим клієнтам отримати надійний страховий захист, адже договір автострахування КАСКО гарантує те, що при настанні страхового випадку Страхувальник отримує компенсацію витрат на ремонт або відновлення свого авто. За підсумками восьми місяців 2013 року СГ «ТАС» — відшкодувала своїм клієнтам 115,3 млн грн, з них понад 29 млн грн за договорами КАСКО – прокоментував заступник Голови Правління Павло Фурсевич. Наша Компанія підтримує рух за відповідальне водіння, СГ «ТАС» піклується про безпеку водіїв на дорогах та вважає, що наявність відеореєстратора в автомобілі ніколи не буде зайвим, адже він є неупередженим свідком складних ситуацій на дорогах» — додав Павло Фурсевич.