СК «ЮТІКО» збільшила обсяги продажів та виплат за договорами страхування від нещасного випадку

За підсумками роботи у ІІІ кварталі ПрАТ «Українська транспортна страхова компанія» суттєво збільшила обсяги продажів полісів добровільного страхування від нещасних випадків — на 20,2% у порівнянні з показниками за квітень — червень.  Ще більше зросли страхові виплати, що їх було здійснено за даним видом страхування впродовж звітного періоду, — на 253,8%.

Варто зазначити, що зростання обсягів продажів договорів страхування від нещасних випадків та, відповідно, збільшення страхових відшкодувань за ними стали вже стійкою тенденцією в СК «ЮТІКО». Зокрема, у ІІ кварталі було зафіксовано зростання страхових платежів за даним видом страхування на 202,3% у порівнянні з показниками за січень — березень 2013 року. В той же час обсяг здійснених за ІІ квартал виплат перевищував загальний розмір страхових відшкодувань за попередній період на 23,8%.

Отже, можна з упевненістю констатувати  стрімкий розвиток в СК «ЮТІКО» напрямку особистого страхування, в тому числі сегменту страхування від нещасних випадків, що наявно свідчить про актуальність діючих в компанії програм страхування та високий рівень обслуговування клієнтів.