На всеукраїнському конкурсі «Універсальну» визнано надійнішою СК для автодилерів

Страхова компанія «Універсальна» здобула перемогу в номінації «Лідер надійності для автодилерів та їх клієнтів» на ІІІ Всеукраїнському конкурсі «Лідер у галузі автокредитування, автострахування та супутніх послуг-2013» за версією журналу «Банкиръ».

Церемонія нагородження лауреатів конкурсу відбулась 9 жовтня 2013 року в конференц-залі готелю ROYAL CONGRESS HOTEL, м. Київ. Організаторами заходу виступили видавництво «КБС-Іздат» та міжнародний спеціалізований журнал «Банкиръ» за підтримки Ліги страхових організацій України.

Умови страхування «Універсальної» по програмам автокредитування третій рік поспіль визнаються найкращими серед страхових компаній України. У 2011-2013 рр. були розроблені та запущені спеціальні акційні програми по автокредитуванню, що сприяло збільшенню продажів та налагодженню співпраці з партнерами. На сьогоднішній день компанія плідно співпрацює із 30 банками України, серед яких такі лідери в сегменті авто кредитування, як: ПАТ «Укрсоцбанк», ПАТ «КРЕДІ АГРІКОЛЬ БАНК», ПАТ «КБ «ПРАВЕКС-БАНК», ПАТ «Дельта Банк».