Все більше компаній довіряють СК «УСГ» здоров’я своїх співробітників

Протягом січня-вересня 2013 року клієнтами «Української страхової групи» стали понад 230 компаній, які застрахували здоров’я своїх співробітників по програмам добровільного медичного страхування (а це близько 11 000 застрахованих). У 2012 році в СК «УСГ» по програмам ДМС обслуговувалося 120 компаній (5600 осіб).

Така довіра клієнтів є результатом безперервної роботи СК «УСГ» над удосконаленням напрямку ДМС. Адже для будь-якої клієнтоорієнтованої компанії головними завданнями є забезпечити клієнтів якісними послугами та надати необхідну оперативну допомогу кожному застрахованому. «Українській страховій групі» допомагає в цьому власний Відділ сервісної та медичної служби, в якому цілодобово працюють лікарі-координатори з високою кваліфікацією та досвідом роботи більше 5 років.

Не менш важливу роль для зручності застрахованих відіграє кількість медичних закладів та місце їх розташування. На сьогоднішній день СК «УСГ» співпрацює з близько 1350 клініками по всій території України.

За девять місяців роботи СК «Українська страхова група» виплатила 21,04 млн. грн. за договорами добровільного медичного страхування. Для порівняння, сума страхових відшкодувань за аналогічний період 2012 року становила 12,97 млн. грн.