Заступником Голови Правління СК «Еталон» призначений Олег Кравченко

Заступником Голови Правління з продажів Страхової компанії «Еталон» з 25.11.2013 року призначений Олег Кравченко. У сферу його обов’язків увійшли координування роботи і розвиток філіальної та агентської мережі, а також розробка нових і підвищення ефективності існуючих каналів продажів. Раніше посада була вакантна.

Олег Олександрович Кравченко народився у 1979 році в м. Маріуполь. У 2001 році закінчив Національний транспортний університет за спеціальністю «Транспортне право».

Діяльність у страховому бізнесі Олег Кравченко почав у 2001 році з посади менеджера по страхуванню. Протягом своєї кар’єри займався різними напрямами страхування в декількох компаніях. В останні роки обіймав керівні посади в сфері організації продажів — з 2008 по 2012 рік директор філії, а потім директор з роздрібних продажів СК «Нова», в 2012-2013 роках — директор міжрегіональної дирекції з продажів, пізніше заступник генерального директора з продажів СК «Провіта».

«Наразі СК «Еталон» переживає період реорганізації та оновлення. У такий момент важливо посилити кадровий і, особливо, керівний склад компетентними та кваліфікованими менеджерами. Ми покладаємо великі надії на те, що багаторічний досвід Олега Кравченко у сфері управління продажами дозволить компанії кардинально змінити і систематизувати підходи до розвитку бізнесу в різних регіонах, посилити команди регіональних представництв новими співробітниками, впровадити нові для компанії технології продажів і зміцнити позиції компанії на страховому ринку в цілому», — прокоментував нове призначення Голова Правління СК «Еталон» Юрій Нечипоренко.