Страхова компанія «БРОКБІЗНЕС» та Федерація кікбоксингу України «ВАКО» домовились про співпрацю

Страхова компанія «БРОКБІЗНЕС» та Федерація кікбоксингу України «ВАКО» домовились про плідну співпрацю при проведені змагань з кікбоксингу.

13-15 грудня 2013 року пройде Всеукраїнський турнір з кікбоксингу WAKO на Кубок Президента ФКУ ВАКО серед молоді, який пройде у м. Бровари (Київська обл.). В змаганнях приймуть участь спортсмени віком від 7 до 18 років, де розіграють 250 комплектів нагород. Страхова компанія «БРОКБІЗНЕС» забезпечить страховим захистом від нещасного випадку всіх учасників змагань.

Компанія вважає своєю почесною місією підтримувати спортивні організації та заходи, спрямовані на заохочення молоді до спорту, популяризацію здорового способу життя та загальний розвиток спорту в Україні.

Федерація кікбоксингу України «ВАКО» — заснована у 1991році. З 1995 року Федерація кікбоксингу України має статус «національна», який вона підтверджує щорічно успішними досягненнями своїх спортсменів. 

Протягом своєї діяльності федерацією кікбоксингу України «ВАКО» підготовлено понад: 400 Майстрів спорту України, 100 Майстрів спорту України міжнародного  класу, 32  Заслужених  майстрів спорту України, 47 Заслужених тренерів  України  з  кікбоксингу,  21 суддю  Міжнародної категорії, 22 судді Національної категорії.