ПРОВІДНА – лідер із добровільного медичного страхування

СК «ПРОВІДНА» за результатами 9 місяців 2013 займає другий рядок рейтингу з добровільного медичного страхування (ДМС) за даними журналу Insurance Top. Компанія утримує лідерську позицію в класичному сегменті ДМС п’ятий рік поспіль.

За звітний період компанія виплатила 93,4 млн. грн., збільшивши обсяг нарахованих виплат порівняно з аналогічним періодом 2012 року на 26,5%. Сьогодні СК «ПРОВІДНА» є надійним партнером понад 2000 клінік по всій території України.

Сума нарахованих премій ПРОВІДНОЇ за три квартали 2013 склала 115,4 млн. грн., показавши приріст відносно 9 місяців минулого року на 17%.

«Левова частка договорів компанії припадає на корпоративне страхування. У багатьох компаніях медична страховка входить до соціального пакету для працівників та є гарним стимулом для утримання спеціалістів та скорочення плинності кадрів на підприємствах. Також останнім часом простежується тенденція до збільшення питомої ваги регіональних клієнтів із ДМС та відновленню співпраці з клієнтами, які страхувалися в ПРОВІДНІЙ раніше, але переходили в інші компанії», — прокоментувала Леся Щербакова, директор департаменту продажів особистих видів страхування СК «ПРОВІДНА».

Компанія надає послуги ДМС по всій Україні. Клієнтами ПРОВІДНОЇ стали вже понад 520 українських та міжнародних компаній, серед яких ЛУКОЙЛ, МТІ, ВТБ банк, Піреус банк, Сітібанк та інші. Загальна кількість застрахованих осіб близько 66 тисяч.