ПРОВІДНА дарує бак бензину при оформленні КАСКО

СК «ПРОВІДНА» пропонує клієнтам нову програму страхування автомобілів, придбаних у кредит у банку-партнері UniCredit Bank.

СК «ПРОВІДНА» при оформленні кредиту в UniCredit Bank за програмою Winner Finance пропонує клієнтам «повне КАСКО» за тарифом 5,99% від вартості авто. Також при укладанні договору страхування в СК «ПРОВІДНА» кожен клієнт отримує бонус бак бензину в подарунок.

Вигідні програми автострахування діють при купівлі автомобілів марок Ford, Jaguar, Land Rover, Volvo та Porsche в автосалонах офіційних дилерів «Віннер Імпортс Україна».

«Покупка автомобіля в кредит передбачає обов’язкове оформлення поліса страхування КАСКО. Тому СК «ПРОВІДНА» спільно з партнерами UniCredit Bank та «Віннер Імпортс Україна» надає клієнтам можливість придбати автостраховку за вигідними умовами. Клієнти отримують надійний страховий захист, який надає стабільна компанія, а також одну з найнижчих ставок кредитування. До того ж кожного клієнта чекає приємний подарунок бак палива для його авто», прокоментував Андрій Івчатов, директор департаменту роботи з фінансовими інститутами СК «ПРОВІДНА».