«Експерт-Рейтинг» поновило рейтинг фінансової стійкості СК «БРОКБІЗНЕС»

20 грудня 2013 року рейтингове агентство «Експерт-Рейтинг» оголосило про підтвердження Страховій компанії «БРОКБІЗНЕС» рейтингу фінансової стійкості страховика.

20 грудня 2013 року на засіданні рейтингового комітету РА «Експерт-Рейтинг» було прийнято рішення про підтвердження рейтингу фінансової стійкості Приватного акціонерного товариства «Страхова компанія «БРОКБІЗНЕС» на рівні uaAA- за національною шкалою. Підтверджуючи рейтинг, Агентство керувалося результатами діяльності Компанії з січня по вересень 2013 року.

Підводячи підсумки аналізу діяльності Страхової компанії «БРОКБІЗНЕС» за період з січня по вересень 2013 року, рейтингове агентство «Експерт-Рейтинг» підкреслює істотне зростання валового бізнесу Компанії, хороший рівень капіталізації, а також зростання показників прибутковості і рентабельності, що позитивно позначається на рівні фінансової стійкості страховика.

Страхова компанія «БРОКБІЗНЕС» — українська компанія національного масштабу працює на страховому ринку України з грудня 1993 року та є провідним страховиком України. Компанія має сертифікат відповідності системи менеджменту якості ISO 9001:2008.

Рейтингове агентство «Експерт-Рейтинг» є найбільшим оператором ринку добровільного рейтингування в Україні. З червня 2010 року Рейтингове агентство «Експерт-Рейтинг» визнано ДКЦПФР уповноваженим агентством ( Свідоцтво № 5 від 09.06.2010 про включення до державного реєстру уповноважених рейтингових агентств) .

Методологічна база рейтингового агентства покриває банківський, страховий та інвестиційний сектора. Агентство спеціалізується на визначенні кредитних та інфраструктурних рейтингів за українською та міжнародною шкалою.