СК «Перша» в рейтингу «Insurance TOP»

2013 показав істотний спад загальної ділової активності, але Страхова компанія «Перша» доклала максимум зусиль для збереження темпів і результатів трудової діяльності. Був складений жорсткий план, розписаний план заходів. Початок року традиційно не відрізнялося активністю, але поступово темпи вирівнялися і компанія досягла поставлених цілей. Так, за результатами 9 місяців 2013 року, згідно з даними журналу « Insurance TOP» СК «Перша» посіла:
• 2 — е місце в страховому рейтингу «ТОП- 10» на ринку страхування «Зелена карта» за сумою страхових платежів;
• 3-е місце в страховому рейтингу «ТОП- 40» на ринку добровільного страхування цивільної відповідальності власників наземного транспорту »за сумою страхових платежів;
• 9 — е місце в страховому рейтингу «ТОП- 40» на ринку добровільного страхування медичних витрат» за сумою страхових платежів.
Крім цих показників, за 9 місяців 2013 СК «Перша» домоглася приросту валових обсягів бізнесу, продовжувала оптимізувати рівень капіталізації і забезпечила істотний приріст ліквідних активів і ліквідності . Діяльність СК «Перша» за результатами 9 місяців 2013 залишалася прибутковою. Перераховані фактори справили позитивний вплив на фінансову стійкість страховика і його кредитний рейтинг.