Агентство «Кредит-Рейтинг» підтвердив рейтинги СГ «ТАС» на рівні uaA та uaAins

24 грудня 2013 року рейтингове агентство «Кредит-Рейтинг» підтвердило довгостроковий кредитний рейтинг ПрАТ «Страхова Група «ТАС» на рівні uaA. Прогноз рейтингу — стабільний. Агентство також підтвердило рейтинг надійності страхової компанії ПрАТ «Страхова Група «ТАС» на рівні uaAins. При оновленні рейтингів була використана повна фінансова звітність ПрАТ «Страхова Група «ТАС» за 9 місяців 2013 року, а також внутрішня інформація, надана компанією в ході рейтингового процесу.

Фактори, що сприяють підвищенню рейтингів:

провідні позиції на страховому ринку України і стабільний розвиток мережі відокремлених підрозділів у всіх регіонах України, що забезпечує високі обсяги надходжень страхових платежів;

збереження відносної збалансованості портфеля залучених страхових премій і надання послуг з соціально орієнтованих видів страхування;

диверсифікація страхових премій та виплат страхових відшкодувань найбільшим контрагентам;

диверсифікація активів, якими представлені страхові резерви;

низький рівень боргового навантаження;

інформаційна відкритість та прозорість.

СГ «ТАС» повністю відповідає факторам рейтингу: Компанія працює на ринку страхових послуг 15 років і пропонує клієнтам понад 80 страхових продуктів з різних видів добровільного та обов’язкового страхування. Страхова група «ТАС» має розгалужену регіональну мережу: 29 регіональних дирекцій і філій та 450 офісів продажів по всій території України.

СГ «ТАС» — є лідером з продажів полісів «Зеленої Картки» і входить до трійки лідерів з реалізації ОСЦПВ (за підсумками 9 місяців поточного року). Страхова група «ТАС» — лідер з виплат за договорами обов’язкового страхування цивільно – правової відповідальності (у 2012 році клієнтам було відшкодовано майже 90 млн. грн.).

За січень-жовтень 2013 Компанія зібрала 330, 8 млн. грн. страхових премій і виплатила 144,6 млн. грн.

СГ «ТАС» є членом Ліги страхових організацій України, членом Моторного (транспортного) страхового бюро України, Національного Клубу страхових виплат України, а також Європейської бізнес асоціації, Міжнародної торгової палати, Українського союзу промисловців і підприємців і Бюро кредитних історій.