СК «Еталон» відзначила 20-річний ювілей

24 грудня 2013 року виповнилося 20 років з дня заснування Страхової компанії «Еталон».

Напередодні Новорічних свят Страхова компанія «Еталон» відзначила 20-річчя з дня свого заснування. Для страхового ринку України 20 років – це поважний вік. За цей час компанія пережила три значних етапи розвитку – розпочавши свою діяльність як маленький регіональний страховик, з 2001 року «Еталон» зазнала значного динамічного розвитку, ставши стратегічним партнером Банку «Аваль». В тому ж році компанія пройшла перереєстрацію у м. Києві. Починаючи з 2006 року СК «Еталон» стала виключно ринковою компанією, що займається класичними видами страхування та надає повний спектр страхових послуг фізичним і юридичним особам.

Наразі «Еталон» знову переживає новий, вже четвертий етап розвитку. Влітку 2013 року у компанії змінився власник – ним став громадянин Росії Геннадій Дуванов. Новий власник компанії володіє величезним досвідом роботи у страхуванні, створенні та управлінні страховими компаніями та має чітке бачення стратегії подальшого розвитку СК «Еталон». Відбулися зміни і в менеджменті компанії, змінився склад спостережної ради. Так, до менеджерського складу увійшли досвідчені страховики та фінансисти з Росії, завданням яких є впровадження передових технологій ведення бізнесу, оптимізація бізнес-процесів, зміцнення кадрового складу.

Під час урочистого заходу, присвяченого ювілею СК «Еталон», колектив Компанії привітав голова Правління Юрій Нечипоренко. У своїй промові він відмітив: «За 20 років свого існування Страхова компанія «Еталон» набула великого досвіду, фінансової стійкості та репутації надійного партнера. Ми пишаємось тим, що нашими клієнтами є майже 100 тисяч фізичних і юридичних осіб, тим, що ми володіємо великим портфелем страхових продуктів, прогресивними технологіями та професійними кадрами. Але, 20 років – це все ще період молодості! Ми розвиваємось, трансформуємось, прагнемо стати краще, досягти більшого. І це нам під силу! Я впевнений, що Страхова компанія «Еталон» і надалі буде з честю нести свою гучну назву».

Також, під час святкування, у присутності всього колективу, було проведено розіграш призів у рамках акції «Щасливі двадцятки!», присвяченої ювілею СК «Еталон». Розіграш 20 цінних призів проведено серед страхувальників, які уклали договори страхування протягом 2013 року. Було розіграно 10 полісів добровільного страхування цивільної відповідальності автовласників, 9 відеореєстраторів, Головний приз – річний поліс страхування КАСКО, а також 200 заохочувальних призів – сувенірів з символікою Страхової компанії «Еталон». Результати розіграшу буде опубліковано на корпоративному веб-сайті.