СК «Глобус» VIG черговий раз розширила число своїх клієнтів, які обирають добровільне медичне страхування

В січні місяці СК «Глобус» VIG черговий раз розширила число своїх клієнтів, що обирають добровільне медичне страхування, уклавши відповідний Договір з Інгулецьким гірничо – збагачувальним комбінатом (м. Крівий Ріг, Дніпропетровська обл.).

За Договором добровільного медичного страхування (ДМС) всі працівники комбінату, а саме 5795 чоловік, отримали надійний страховий захист за високими європейськими стандартами Vienna Insurance Group.

Страхова сума по укладеному Договору на одну застраховану особу складає 50 000,00 грн.

За відповідними Програмами медичного страхування працівники комбінату отримують страховий захист при амбулаторно-поліклінічній допомозі, забезпеченню лікарськими препаратами та предметами медичного призначення, а також мають можливість отримати лікування в умовах стаціонару з медикаментозним забезпеченням і широким спектром діагностичних досліджень.

«Якісна система асистуючого супроводу Договорів ДМС нашою Компанією дозволяє застрахованим особам отримувати медичну допомогу, як в лікувальних закладах того міста, де вони проживають і працюють, так і в багатьох інших містах України, де у них може виникнути така потреба. А завдяки власній цілодобовій службі медичного асистансу, застраховані особи точно знають в який медичний заклад та до якого лікаря вони можуть звернутись по кваліфіковану медичну допомогу»,- прокоментувала Директор Обласної Агенції СК «Глобус» VIG в Дніпропетровській обл. п. Надія СОКОЛОВА.