Страхова компанія «БРОКБІЗНЕС» у 2013 році зібрала 186,5 млн грн страхових премій

Приватне акціонерне товариство «Страхова компанія «БРОКБІЗНЕС» у 2013 році зібрала 186,5 млн грн страхових премій, що на 40,7% більше, ніж за 2012 рік.

Досягнення таких показників стало можливим за рахунок розвитку регіональної мережі, яка налічує понад 50 регіональних підрозділів, розширення клієнтської бази Компанії, надання клієнтам більш широкого спектру послуг, збільшенню портфеля за рахунок розробки та впровадження нових продуктів страхування.

Страхова компанія «БРОКБІЗНЕС» — українська компанія національного масштабу працює на страховому ринку України з грудня 1993 року. Основним акціонером є ПАТ «ЗНКІФ «Каскад-Інвест» (Україна) — 50%, інші 50% належать юридичним особам-нерезидентам.

На сьогодні регіональна мережа налічує понад 50 підрозділів по всій території України. Має 44 ліцензії, з них 20 на добровільні, 14 на обов’язкові та 10 на обов’язкові державні види страхування.

Рейтинговим агентством «Експерт-Рейтинг» Компанії присвоєно один з найвищих рейтингів фінансової стійкості в Україні за національною шкалою на рівні «uaAА-», що повністю відповідає рейтингу «А-» за міжнародною шкалою. Компанія має сертифікат відповідності системи менеджменту якості ISO 9001:2008.