ПРОВІДНА — лідер рейтингу КАСКО за версією Delo.UA

Страхова компанія «ПРОВІДНА» посіла 1 місце в рейтингу страховиків КАСКО, складеному діловим порталом Delo.UA.

Рейтинг проводився в два етапи. На першому етапі клієнтам пропонували оцінити 46 компаній. Читачі порталу протягом більш ніж двох місяців ставили бали страховим компаніям. Оцінка читачів склала 50% від загального балу компанії в рейтингу. Учасники рейтингу, які одержали понад 150 голосів користувачів порталу, пройшли у другий етап рейтингу, таких виявилося 18.

Експерти порталу проаналізували ці компанії за такими показниками як доступність, їхня роль на ринку, надійність та ціна послуг. Крім того, додаткові бали ставилися за низький відсоток відмов, наявність власного асистансу та програми лояльності.

Загалом за результатами двох етапів рейтингу страховиків КАСКО СК «ПРОВІДНА» отримала 79,93 бала, посівши при цьому перший рядок рейтингу.

«Лідерство в рейтингу страховиків КАСКО стало можливим завдяки комплексній роботі всієї компанії. Ми розробили і пропонуємо клієнтам широкий вибір програм, від простих і доступних, які покривають витрати при найпоширенішому ризику — ДТП, до програм, які дозволяють отримати відшкодування при пошкодженні автомобіля в результаті максимальної кількості ризиків. Особливу увагу ми приділяємо врегулюванню і завжди прагнемо максимально оперативно виконувати свої зобов’язання перед клієнтами», — повідомив Олександр Плюснін, заступник голови правління з клієнтського сервісу СК «ПРОВІДНА».