СК «Універсальна» — в трійці найдоступніших СК для українців

Інформаційно-аналітичний інтернет-портал Delo.UA підбив підсумки рейтингу страховиків КАСКО. Страхова компанія «Універсальна» увійшла в першу десятку рейтингу за загальними показниками і до ТОП3 за напрямком «густота мережі серед відділень».

По завершенню online-голосування, що тривало більше 2 місяців на порталі Delo.UA, були підведені результати оцінювання українцями національних страховиків КАСКО. За вказаний період загалом було отримано 9 516 оцінок (кожен користувач міг проголосувати з одного IP-адреса тільки один раз за весь час голосування). «Універсальна» посіла 8 позицію в рейтингу страховиків КАСКО.

Окрім голосування, аналізу також піддалися загальні показники компаній, зокрема: доступність СК, роль компанії на ринку, надійність і вартість послуг. За шкалою «доступність послуг СК» (напрямок включав у себе кількість відділень і точок продажу компанії, кількість покритих регіонів і середня щільність покриття по областям) «Універсальна» набрала 8,58 балів з 10-ти можливих, увійшовши до трійки лідерів.