Акціонерна страхова компанія «ОМЕГА » провела семінар керівників і співробітників компанії

АСК «ОМЕГА» провела дводенний семінар керівників і співробітників Компанії. У програмі семінару — навчання персоналу з основних питань життєдіяльності Компанії, підведення підсумків роботи регіональних підрозділів у 2013 році.

В ході семінару виступили керівники профільних управлінь АСК «ОМЕГА». Зокрема, були розглянуті питання впливу змін у законодавчій базі України на систему роботи Компанії, особливості організації роботи зі страховими агентами відповідно до нововведень МТСБУ, підведені підсумки роботи за основними видами страхування, з фінансово-кредитними установами.

З аналізом діяльності регіональних підрозділів у 2013 році виступив Віце — президент АСК «ОМЕГА» Анатолій Литвинов.

При підведенні підсумків роботи Компанії Президент АСК «ОМЕГА» Сергій Тарасенко вручив грамоти регіональним підрозділам, що стали переможцями рейтингу за результатами діяльності у 2013 році.

Крім того, під час проведення круглого столу відбувся обмін досвідом серед керівників регіональних управлінь з метою визначення спільних зусиль щодо подальшого вдосконалення системи роботи з клієнтами. Учасники круглого столу детально обговорили питання андеррайтингу, продукт — менеджменту та стратегію розвитку продажів в розрізі каналів продажів.