Генеральний директор СК «Перша» Наталія Безбах — лауреат «Людини року-2013″

22 березня в Національному палаці мистецтв «Україна» в Києві відбудеться церемонія вручення премії «Людина року — 2013».

У номінації «Лідер страхового ринку року» визначені троє лауреатів, серед яких Генеральний директор СК «Перша» Наталія Безбах . Це звання підкреслює високий професіоналізм, відповідальність у бізнесі, чесне виконання своїх зобов’язань та успішне втілення в життя найкращих традицій страхування.

Титул «ЛЮДИНА РОКУ» присуджується найбільш видатним особистостям України, які досягли значних успіхів у найважливіших для держави сферах професійної і громадської діяльності. На здобуття премії можуть претендувати лідери страхового ринку за наявності високих фінансових результатів діяльності, бездоганної ділової репутації і працюючі прозоро, виключно в правовому полі.

Це буде вже 18-та церемонія вручення премії. У нинішній програмі «Людина року» члени Вищої академічної ради Програми визначають володарів титулу в 18 номінаціях. В даний час підведені остаточні підсумки експертного опитування за 2013 рік і оприлюднюються імена кращих представників української еліти , які за свої професійні досягнення в минулому році стали лауреатами «Людина року- 2013″.

Переможці будуть названі в березні на урочистій церемонії. Напередодні вручення премії Вища академічна рада Програми визначить їх шляхом таємного голосування. Телевізійна трансляція буде на Першому національному телеканалі, а трансляцію в мережі Інтернет можна буде побачити на сайті » bigmir.net».