Телефонний сервіс ПРОВІДНОЇ вчетверте кращий на страховому ринку України

За результатами щорічного дослідження якості телефонного обслуговування на «гарячих» лініях страхових компаній України, проведеного Українською Асоціацією Директ Маркетингу (УАДМ), якість телефонного сервісу ПРОВІДНОЇ визнано найкращою на страховому ринку України. Контакт-центр компанії перемагає в цьому дослідженні вже четвертий рік поспіль.

Оцінювалися інформаційні «гарячі» лінії двадцяти найбільших страхових компаній України за зборами страхових премій з ОСЦПВ ( «автоцивілки»), згідно з офіційними даними Моторного (транспортного) страхового бюро України за підсумками 9 місяців 2013 року.

Основна мета даного дослідження – виявлення сильних і слабких сторін телефонного сервісу, який отримує споживач страхових послуг при зверненні на «гарячу» лінію страховиків. Організатори дослідження здійснили декілька контрольних дзвінків у кожну із страхових компаній і за певною методикою вивчили та проаналізували кожну телефонну розмову, що відбулася. Оцінка телефонного сервісу проводилася за низкою параметрів, об’єднаних в такі групи як базові навички, стиль спілкування, керування спілкуванням та знання предметної області.

«Лідерство нашого Контакт-центру в даному дослідженні вже четвертий рік поспіль доводить незмінну якість нашого телефонного сервісу. З моменту створення Контакт-центру ПРОВІДНОЇ ми постійно проводимо моніторинг якості телефонного сервісу та впроваджуємо передові європейські методики. Ми розуміємо, що якість телефонного сервісу істотно впливає на лояльність клієнтів до компанії, і тому постійно стежимо за дотриманням нашими фахівцями встановлених стандартів обслуговування», — коментує результати дослідження Володимир Сенченко, директор департаменту обслуговування клієнтів СК «ПРОВІДНА».