CК «Еталон» продовжує розширення мережі

В лютому 2014 року розпочали роботу два нових структурних підрозділи Страхової компанії «Еталон» — Львівська обласна дирекція та Запорізька дирекція продажів.

Нові структурні підрозділи Страхової компанії «Еталон» створені в рамках концепції розширення мережі і збільшення присутності компанії в регіонах. Обидві нові дирекції розпочали свою роботу на базі вже існуючих офісів компанії. В їх завдання, у першу чергу, входить розвиток корпоративного каналу у Львівському та Запорізькому регіонах.

Львівську обласну дирекцію очолив Віктор Петрович Клімов — страховик з більше ніж 15-річним стажем і великим досвідом управління регіональними представництвами страхових компаній. Директором Запорізької дирекції продажів призначений також досвідчений і відомий в регіоні фахівець Володимир Васильович Ільєв.

Наразы СК «Еталон» активно залучає до співпраці кваліфікованих фахівців, як в обласних центрах, так і в інших містах країни. Розвиток регіональної мережі є одним із пріоритетних завдань СК « Еталон» на 2014 рік.