Фінансова стабільність «Української страхової групи» отримала нове підтвердження

14 березня поточного року Інститут аналізу ризиків підтвердив довгостроковий кредитний рейтинг СК «Українська страхова група» на інвестиційному рівні «uaAA» зі «стабільним» прогнозом

Фінансова стабільність страхової компанії — головна запорука для її успішної роботи на страховому ринку. Адже саме фінансова стабільність безпосередньо впливає на своєчасне виконання страховою компанією власних зобов’язань перед клієнтами та партнерами, що, в свою чергу, є для клієнта найголовнішим індикатором якості роботи страхової компанії.

14 березня поточного року Інститут аналізу ризиків підтвердив стабільність СК «Українська страхова група» довгостроковим кредитним рейтингом на рівні «uaAA» зі «стабільним» прогнозом.

СК «УСГ», як фінансова установа з рейтингом «uaAA», характеризується дуже високою здатністю виконувати взяті на себе зобов’язання в умовах українського страхового ринку, а прогноз «стабільний» вказує на відсутність явних передумов для зміни рейтингу протягом року.

Рейтинг поточного фінансового стану «Української страхової групи» підтверджений на рівні «а» (відмінний) і свідчить про те, що Компанія володіє всіма необхідними фінансовими активами і результати її операційної діяльності сприятливі для виконання всіх своїх поточних зобов’язань. Рейтинг доступу до капіталу підтверджений на рівні «b» (хороший). Підтверджуючи кредитний рейтинг СК «УСГ», аналітики Інституту аналізу ризиків використовували фінансову звітність Компанії за 12 місяців 2013 року, а також внутрішню інформацію, представлену в ході рейтингового процесу.

Фінансова звітність СК «Українська страхова група» відповідає всім вимогам міжнародних стандартів фінансової звітності (МСФЗ) та відображає достовірну картину фінансового стану Компанії, що підтверджено висновками незалежного аудитора BDO, який входить до ТОП-5 найбільших світових аудиторських компаній.