85% клієнтів ПРОВІДНОЇ задоволені медичним асистансом

За результатами маркетингового дослідження рівня задоволеності клієнтів за підсумками 2013 року, 85% клієнтів ПРОВІДНОЇ задоволені обслуговуванням медичного асистансу компанії. Оцінку «відмінно» поставив 31% клієнтів, оцінку «добре» — 54%.

У березні 2014 року оператори контакт-центру ПРОВІДНОЇ провели телефонне опитування застрахованих. Респонденти — діючі клієнти компанії з усіх регіонів України, які користуються послугами щонайменше 3 місяці. Кількість респондентів 1145 осіб.

Згідно з отриманими даними, 85% клієнтів готові укласти договір страхування в ПРОВІДНІЙ на новий термін (у 2012 році 84%). Порівняно з 2012 роком частка лояльних респондентів залишилася практично незмінною. Разом з тим значно знизилася частка респондентів, які точно не хотіли б страхуватися в майбутньому.

«Добровільне медичне страхування один з ключових видів страхування для ПРОВІДНОЇ. Компанія вже багато років утримує лідерство на ринку ДМС. Тому ми приділяємо особливу увагу обслуговуванню наших клієнтів з цього виду. Компанія забезпечує високий рівень обслуговування завдяки наявності власного підрозділу медичного асістансу, співпраці з широкою мережею медичних установ і аптек у всіх регіонах України, впровадженим стандартам обслуговування, налагодженій системі зворотного зв’язку і моніторингу рівня задоволеності клієнтів», — прокоментувала Тетяна Шпита, керівник напрямку стратегічного маркетингу СК «ПРОВІДНА».