СГ «ТАС» розпочала оформлювати поліси «Зеленої Картки» з використанням підсистеми «Green Card online» ЦБД МТСБУ

Страхова Група «ТАС» з початку березня поточного року почала оформлення полісів «Зелена Картка» з використанням підсистеми «Green Card online» централізованої бази даних Моторного (транспортного) страхового бюро України.

«Це є цивілізований спосіб організації продажів та оформлення полісів «Зелена Картка», і ми повністю підтримуємо цей крок». Для Страхової Групи «ТАС» цей вид страхування відіграє вагому роль. За результатами 9 місяців 2013 року ми стали компанією №1 з об’ємів реалізації «Зелених Карток» — кожен третій українець, який виїжджає за кордон на власному авто, має поліс СГ «ТАС» , — прокоментувала начальник управління страхування транспортних ризиків СГ «ТАС» Наталія Луценко.

«Green Card online» — інформаційна підсистема, яка створена при централізованій базі даних МТСБУ. В цю підсистему уповноваженими представниками страхових компаній вноситься інформація про оформлені з її використанням поліси «Зеленої Картки», а далі інформація надходить в систему в онлайн режимі. Головним завданням «Green Card online» є посилення контролю Бюро за продажами «Зелених Карток».

«Впровадження такого механізму оформлення «Зелених Карток» підвищить якість оформлення полісів, а також оперативність та достовірність внесення інформації за реалізованими полісами. Також важливим моментом є не лише оформлення полісів «Зелена Картка» через підсистему «Green Card online», але й можливість перевірки інформації про укладений поліс «Зелена Картка» власне самим клієнтом. Для цього МТСБУ створило можливість для клієнта за визначеними параметрами перевіряти валідність його полісу через сайт Бюро в режимі онлайн в момент його введення, адже система генерує унікальний код. І поліси які містять цей код є більш захищеними, оскільки перевірені і зареєстровані системою МТСБУ.

Крім того, ми очікуємо зниження несанкціонованого використання полісів. На нашу думку, коли оформлення «Зелений Карток» з використанням підсистеми «Green Card online» стане повномасштабним, це повинно стати діючим інструментом для зниження рівня шахрайства з бланками «Зеленої Картки». Наразі ми одними з перших на страховому ринку України впровадили цей порядок оформлення «Зелених Карток» з використанням підсистеми «Green Card online» для того, щоб наші клієнти мали повний спектр існуючих на сьогоднішній день можливостей та переваг з цього виду страхування, а також впевненість в обраному страховому захисті», — додала Наталія Луценко.