В акції «Авто від ПРОВІДНОЇ» виграють усі

Понад 60 тис. клієнтів СК «ПРОВІДНА» купили поліс «автоцивілки» та стали учасниками акції «Авто від ПРОВІДНОЇ», яка стартувала 1 лютого 2014 року. Такі підсумки перших двох місяців акції.

За цей період найбільшу кількість договорів уклала Полтавська філія СК «ПРОВІДНА», за ним, з невеликим відривом, слідують Київський і Тернопільський регіональні підрозділи компанії.

Умови акції доволі прості. Оформивши поліс ОСАГО строком на один рік в період з 1 лютого по 31 липня в найближчому відділенні або у агента СК «ПРОВІДНА», клієнт гарантовано отримує свій перший приз поповнення рахунку мобільного телефону на суму від 10 до 500 грн. Яка саме сума поповнення прийде на телефон, вирішить випадок. При оформленні поліса клієнту запропонують вибрати скретч-карту , стерши захисне поле якої, він побачить заповітну цифру.

Усього на сьогодні поповнення мобільного рахунку на 500 грн. отримали 17 клієнтів, ще 165 клієнтів поповнили свої рахунки на 100 грн. Решта споживачів, що взяли участь в акції, виграли скретч-картки по 10 і 25 грн.

Володар виграшу в 500 грн Михайло Рудь, з Івано-Франківська так прокоментував свою участь в акції: «Я страхую свій Opel Vectra в ПРОВІДІЙ з 2007 року. Тут купують страховки мій син і двоє родичів. Звичайно, я радий своєму виграшу в 500 гривень: тепер можна говорити по мобільному, не піклуючись про гроші. Дуже хочу виграти і автомобіль, сподіваюся, мені ще раз пощастить».

Крім гарантованих призів, між усіма власниками полісів «автоцивілки», які куплені в ПРОВІДНІЙ до 31 липня, буде розіграно 600 цінних призів: 50 телевізорів, 100 смартфонів, 200 GPS-навігаторів і 250 відеореєстраторів. Перший розіграш спеціальних призів для тих, хто оформив поліси з 1 лютого по 30 квітня, відбудеться 30 травня, о 12.00, у філіях компанії. Для тих, хто оформить поліси з 1 травня по 31 липня, — розіграш відбудеться 29 вересня.

Головний приз — автомобіль Ford Focus — буде розіграно в кінці серпня в Києві.