Інвестиційний дохід ПрАТ «СК «Ейгон Лайф Україна» у 2013 році

В результаті інвестиційної діяльності в 2013 фінансовому році ПрАТ «СК «Ейгон Лайф Україна» згідно з вимогами Закону України «Про страхування» забезпечила своїм клієнтам інвестиційний дохід у розмірі:

· 19.3 % річних за страховими полісами у гривні;

· 9,3 % річних за полісами у доларах;

· 7,6 % % річних за полісами в євро.

ПрАТ «СК «Ейгон Лайф Україна» забезпечила своїм клієнтам як гарантований інвестиційний дохід, так і додатковий інвестиційний дохід відповідно до індивідуального рівня накопичених резервів. Рівень інвестиційного доходу, нарахованого клієнтам ПрАТ «СК «Ейгон Лайф Україна», незмінно залишається одним з найвищих на ринку накопичувального страхування життя. Розрахунок додаткового інвестиційного доходу кожного клієнта буде здійснений найближчим часом.

Хайс Юкен, Голова правління ПрАТ «СК «Ейгон Лайф Україна»: «Інвестиційний результат компанії доводить, що вже 4-тий рік поспіль наша інвестиційна стратегія приносить нашим клієнтам гарний прибуток. Крім того, консервативний і диверсифікований підхід до розміщення активів забезпечує необхідний комфорт і надійність відносно фінансового майбутнього наших клієнтів, оскільки Група Ейгон є однією з найбільших страхових компаній, інвестиційні активи якої в 20 країнах становлять понад 475,00 млрд. євро.

Цього року ПрАТ «СК «Ейгон Лайф Україна» продовжить свою збалансовану інвестиційну стратегію, оскільки фінансовий ринок України все ще нестійкий. Ми збережемо диверсифікований підхід до управління ризиками, так як їх рівень залишиться високим. Враховуючи наш успішний досвід управління коштами наших клієнтів у складні часи, ми впевнені, що зможемо і далі отримувати конкурентоспроможний та привабливий рівень інвестиційного доходу».