75% клієнтів ПРОВІДНОЇ готові рекомендувати компанію своїм близьким і друзям

СК «ПРОВІДНА» провела в лютому-березні 2014 року моніторинг задоволеності клієнтів з урегулювання страхових подій. Результати опитування показали, що наші страхувальники оцінюють процес урегулювання в ПРОВІДНІЙ на 8 балів з 10 можливих. При цьому 75% опитаних готові рекомендувати компанію своїм близьким і друзям, а індекс лояльності бренду складає 72,11%. Крім того, оперативність урегулювання ПРОВІДНОЇ клієнти оцінили в 7,78 бала, а задоволеність розміром виплати за збитком склала 7,45 бала.

В опитуванні взяло участь понад 900 респондентів, які отримали виплату за КАСКО, ОСЦПВ, страхуванню майна фізичних осіб та страхуванню від нещасного випадку.

«8 балів з 10 це хороший результат, який вкотре свідчить про те, що процес урегулювання збитків у компанії побудовано правильно. Ми вважаємо, що страхувальники, які дали таку оцінку, залишилися в цілому задоволені врегулюванням і з великою ймовірністю схильні продовжити співпрацю з ПРОВІДНОЮ. Використовуючи результати проведеного дослідження, ми будемо прагнути поліпшити нашу роботу. Основний акцент ми плануємо зробити на реалізацію заходів, спрямованих на дотримання існуючих стандартів обслуговування клієнтів працівниками наших центрів урегулювання збитків, а також на підвищення рівня професіоналізму наших фахівців, знання затверджених регламентів та процедур стосовно врегулювання страхових подій», — повідомив Олександр Плюснін, заступник голови правління з клієнтського сервісу СК «ПРОВІДНА».