СК «Юпітер Вієнна Іншуранс Груп» перемогла у тендері

На початку 2014 року ПрАТ СК «Юпітер Вієнна Іншуранс Груп» перемогла у тендері на надання послуг добровільного страхування життя позичальникам, проведеному «ОТП Банком» серед страхових компаній України.

В рамках зазначеного тендеру необхідно було запропонувати найкращі умови для позичальників банку в сегменті готівкового та товарного кредитування. Страхові компанії надали перелік ризиків, які б відповідали умовам конкурсу, а також запропонували свої страхові тарифи та додаткові переваги.

Зробивши найкращу пропозицію, ПрАТ СК «Юпітер Вієнна Іншуранс Груп» одержала перемогу у цьому тендері. Не останню роль у цьому відіграла не лише бездоганна репутація компанії в Україні, але й безпрецедентний авторитет Vienna Insurance Group у Європі.

З початку квітня 2014 року «ОТП Банк» почав успішно продавати страхові продукти нашої компанії в комплекті з готівковими кредитами, забезпечуючи унікальний захист клієнтів у разі загрози неповернення кредиту в зв’язку зі смертю або отриманням інвалідності І та ІІ групи в результаті нещасного випадку.