Страхова Компанія «Глобус» Vienna Insurance Group — «20 років виконуємо те, що обіцяємо!»

18 травня 2014 р. Страховій Компанії «Глобус» Vienna Insurance Group виповнилось 20 років з дня свого заснування та безпосереднього початку діяльності. Всі ці роки — це роки розвитку та напруженої праці всього Колективу, а результат — створення міцного фінансового інституту та довіра споживачів. Багато яскравих сторінок лягли в Історію Компанії як складової частини історії українського страхового ринку, розвиваючись з яким, одночасно розвивалася й Компанія. Досвід та професіоналізм менеджерів та працівників, відповідальний підхід до роботи, потреб Клієнтів та Партнерів та, головне, вміння достойно тримати фахове слово з перших днів своєї діяльності, стали головними чинниками успіху Страхової Компанії «Глобус» VIG.

Ключовими факторами історії успіху СК «Глобус» VIG та її динамічного й, одночасно, стабільного розвитку, стали розбудова своєї присутності у всіх регіонах України, надання якісних страхових послуг мільйонам споживачів, багаторічний системний підхід до методологічного, інформаційного та адміністративно-організаційного забезпечення діяльності своїх Працівників та Страхових Агентів та входження Компанії (в 2006 році) до великої європейської страхової сім‘ї — Vienna Insurance Group (Відень, Австрія) — міжнародної страхової групи з майже 190-річним досвідом роботи у страхуванні, яка є лідером на страховому ринку Центральної та Східної Європи.

20-річний досвід роботи у страховій галузі, персональне та відповідальне ставлення до кожного Клієнта та Партнера — це ключові характеристики СК «Глобус» VIG.

За роки діяльності Клієнтами СК «Глобус» VIG стали більше 2,5 млн. осіб, які своєю багаторічною довірою надають гідну оцінку надійному страховому захисту, що отримують від Компанії за широким спектром страхових продуктів.

У наш Ювілей ми з впевненістю заявляємо, що СК «Глобус» VIG — це Ваш надійний Страховий Партнер, який впродовж 20 років неухильно виконує свої зобов’язання, дотримуючись багаторічного девізу Компанії: «Ми обіцяємо тільки те, що можемо виконати!».

Відзначаючи Ювілей, звертаємось до наших Клієнтів та Партерів та щиро дякуємо за Вашу багаторічну довіру до нас та нашого імені — Страхова Компанія «Глобус» VIG.

Бажаємо всім зустріти багато здорових та успішних особистих Ювілеїв, спокою та миру в нашій Україні!