Весна у Чехії: участь СК «ЮПІТЕР VIG» в організації поїздки для наших партнерів – компанії «Фінанси і Захист»

З 11 по 15 травня відбулася мотиваційна поїздка кращих консультантів компанії «Фінанси і захист» до Чехії. В рамках поїздки наші партнери відвідали і столицю країни – одне найкрасивіших міст світу Прагу. Собор святого Віта, Злата вуличка, Карлів міст, старовинні монастирі і пам’ятники, затишні кав’ярні, — все це овіяне духом середньовічних легенд і містики та сповнене надзвичайної чарівності.

Одним з найбільш приємних сюрпризів для консультантів компанії стало відвідування офісу Kooperativa VIG на запрошення пана Васютіна – Голови Правління ПрАТ СК «Юпітер Вієнна Іншуранс Груп».

З вітальним словом виступив пан Гері Мацотті, Член Правління та фінансовий директор компанії Kooperativa VIG. Відбувся цікавий діалог, під час якого обговорювалися найбільш важливі проблеми страхування життя в Чехії та Україні, а також перспективи розвитку цього бізнесу в обох країнах. Представник Відділу прямих продажів компанії Kooperativa VIG пан Ондрей Вітовські провів для гостей презентацію, під час якої ознайомив їх із головними принципами, на яких базується робота відділу.

Надзвичайне враження на гостей з України справила унікальна будівля нового офісу, що з’явилася зовсім недавно. Вона отримала величезну кількість міжнародних нагород за застосування інноваційних технологій та екологічність, зокрема, була визнана найкращою офісною спорудою 2012 року. Цікаво, що в якості системи охолодження замість кондиціонерів використовується вода Влтави, що протікає під будівлею. Стіни офісної споруди вкриті живим зеленим килимом з ліан, папороті та антуріумів, а яскравість ламп автоматично регулюється залежно від кількості денного світла в приміщеннях.

Запам’яталось гостям і відвідування художньої галереї головного офісу, де зібрана унікальна колекція картин чеських художників 16-20 століть.

Представники компанії «Фінанси і Захист» повернулися додому сповненими вражень та планів. «Ми абсолютно впевнені, що разом із СК «Юпітер» у нас грандіозні перспективи, адже ключ від нашого майбутнього — в наших руках!» — поділилась із нами Олена Пруднікова, один із директорів компанії «Фінанси і Захист».