ПРОВІДНА врегулювала в квітні 240 справ зі страхування від нещасного випадку

У квітні 2014 року СК «ПРОВІДНА» виплатила клієнтам понад 280 тис. грн, урегулювавши 240 страхових справ за договорами страхування від нещасного випадку.

Наприклад, страхувальник з міста Луцька Волинської області в результаті ДТП (автомобіль врізався в дерево) отримав струс головного мозку. Компанія виплатила постраждалому компенсацію в розмірі 5,1 тис. грн.

Інший страховий випадок відбувся в смт. Нова Олександрівка Луганської області. Під час ремонту автомобіля на руку застрахованого впав домкрат. У постраждалого перелом трьох пальців. Сума страхового відшкодування склала понад 5 тис. грн.

Також визнаний страховим випадок, що стався в Іспанії. Жінка раптово втратила зір на лівому оці. Діагноз – гостре відшарування сітківки. ПРОВІДНА виплатила застрахованій 5,3 тис. грн компенсації.

Страхування від нещасного випадку – це комплексний захист дітей або дорослих, який дозволяє застрахуватися від непередбачених ситуацій, наприклад травм, опіків, укусів тварин, випадкового отруєння тощо. СК «ПРОВІДНА» пропонує низку договорів страхування від нещасного випадку — «Талісман». Клієнти можуть укласти договори як за стандартними програмами, так і підібрати індивідуальні умови страхування.

«У літній період особливо актуальне страхування дітей. Під час канікул діти часто залишаються без нагляду дорослих, тому зростає кількість непередбачуваних ситуацій. Наприклад, дитина може отримати травму, впавши з висоти, або її може вкусити собака. Щоб мінімізувати витрати, рекомендується оформити договір страхування від нещасного випадку. Страхова сума складає від 1 до 100 тис. грн. Поліс коштує від 80 до 120 грн. Таким чином, якщо стається нещасний випадок, страхувальник отримує відшкодування, яке у десятки разів перевищує платіж за поліс», — пояснює Тарас Ревуцький, керівник Центру особистого страхування СК «ПРОВІДНА».