Кредитний рейтинг «Української страхової групи» підтверджений з «позитивним» прогнозом

Фінансова стабільність страхової компанії для клієнта є одним з головних індикаторів якості роботи компанії. Адже саме фінансова стабільність безпосередньо впливає на своєчасне виконання страховою компанією власних зобов’язань перед клієнтами та партнерами.

23 травня поточного року Інститут аналізу ризиків підтвердив стабільність СК «Українська страхова група» довгостроковим кредитним рейтингом на рівні «uaAA» з «позитивним» прогнозом.

СК «УСГ», як фінансова установа з рейтингом «uaAA», характеризується дуже високою здатністю виконувати взяті на себе зобов’язання в умовах українського страхового ринку.

Кредитний рейтинг СК «Українська страхова група» підтверджений з поліпшенням прогнозу. Прогноз «позитивний» вказує на можливість підвищення рейтингу до рівня «uaAA+» протягом року.

Рейтинг поточного фінансового стану «Української страхової групи» підтверджений на рівні «а» (відмінний) і свідчить про те, що Компанія володіє всіма необхідними фінансовими активами і результати її операційної діяльності сприятливі для виконання всіх своїх поточних зобов’язань. Рейтинг доступу до капіталу підтверджений на рівні «b» (хороший).

Підтверджуючи кредитний рейтинг СК «УСГ», аналітики Інституту аналізу ризиків використовували фінансову звітність Компанії за 3 місяці 2014 року, а також внутрішню інформацію, представлену в ході рейтингового процесу.

Фінансова звітність СК «Українська страхова група» відповідає всім вимогам міжнародних стандартів фінансової звітності (МСФЗ) та відображає достовірну картину фінансового стану Компанії, що підтверджено висновками незалежного аудитора BDO, який входить до ТОП-5 найбільших світових аудиторських компаній.